آرایش صورت کشیده آموزش آرایش صورت لوازم آرایش در کرج فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی سارا

صورت های کشیده میتوانند با استفاده از رنگ های روشن زیبایی خود را دو چندان کنند. جالب است بدهنید که صورت های کشیده و بیضی همیشه جزو محبوب ترین صورت ها در استانارد های جهانی بوده اند. پس بیایید در این مقاله راز زیباتر دیده شدن و راز آرایش صورت کشیده را بیابیم. همانطور که میدانید فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی سارا بهترین محصولات آرایشی بهداشتی را با قیمتی مناسب به شما عزیزان ع۷رضه میکند. پس اگر به دنبال یک خرید آنلاین راحت و مطمئن هستید با سارا پرفیوم همراه باشید.

استفاده از رنگ‌های روشن سبب باز تر و توپرتر دیده شدن صورت میشود.اگر صورت کشیده ای دارید و قصد دارید موهایتان را ارنگ کنید بهتر است به سراغ رنگ های روشن و بلند بروید. رنگهای تیره صورت شما را کشیده تر و لاغر تر نشان میدهند. اما اگر فعلا قصد رنگ کردن موهایتان را ندارید، آرایش صحیح نمیتواند به شما کمک کند.

اگر کوتاه یا بلند بودن موهایتان برایتان مهم نیست، بهتر است برای گرد تر نشان دادن صورتتان موهایتان را کوتاه کنید. شاید هم نخواهید از موهای بلند  زیبایتان دل بکنید. پس به همان رنگ مردن موهایتان بسنده کنید. اما در مورد مدل موها برای صورت کشیده بدانید که موی کوتاه مناسب ترین مدل برای صورت های کشیده است.

برای نکات بیشتری درباره آموزش آرایش صورت کشیده و زیباتر دیده شدن با ما همراه باشید. لوازم آرایش در کرج را فقط از سارا بخواهید.

آرایش برای زیبایی بیشتر با صورت کشیده

احتمالا میدانید که همه اجزای صورت در زیا تر دیده شدن، پیرتر یا جوان تر دیده شدن و شاداب یا ناراحت دیده شدن ما بسیار موثر است. اصلا به همین دلیل است که ما خانم ها از لوازم آرایش استفاده میکنیم. تا نواقص صورتمان را با لوازم آرایشی کمرنگ تر کنیم و زیباییهایمان را دو چندان کنیم. حالا میخواهیم درباره آرایش مناسب برای صورت های کشیده صحبت کنیم. این آرایش مربوط به آرایش ابرو، آرایش چشم آرایش گونه ها و آرایش لب ها میشود.

آرایش ابرو صورت کشیده

ابروهای پهن، صاف و بلند بهترین انتخاب برای صورت‌های کشیده است.  این مدل ابرو به جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر رسیدن چهره شما کمک می‌کند. البته این مدل ابرو این روزها مد است. اما فراموش نکنید که اگر روزی ابروهای نازک دوباره روی بورس آمدند، شما نباید از این مد پیروی کنید. ابروهای نازک انتخاب خوبی برای صورت های کشیده نیستند. برای خرید انواع لوازم آرایش در کرج با ما در تماس باشید.

آرایش چشم‌ ها

استفاده درست و اصولی از لوازم آرایش چشم میتواند چشمان شما را درشت تر کند. آنها را از هم دورت ر یا به هم نزدیک تر نشان دهد. شکل آنها را اصلاح کند و در کل شما را زیباتر نشان دهد. اگر صورت کشیده ای دارید برای آرایش چشم هایتان از رنگ های روشن و یا خنثی استفاده کنید. رنگ های تیره به خصوص در قسمت های داخلی چشم میتوانند چشم های شما را کوچکتر و به هم نزدیکتر نشان دهند. پس اگر چشمانتان بهم نزدیکند بهتر است از رنگ های روشن در این قسمت از صورتتان استفاده کنید. و در عوض برای به سمت بالا کشیدن چشمتان انتهای آرایش چشمتان را با رنگ های تیره به سمت بالا بکشید.

با هر فرم صورتی بهتر است دور سیاه کردن داخل چشمتان را خط بکشید. سیاه کردن داخل چشم با استفاده از مداد چشم میتواند صورتتان را کوچکتر و چشمهایتان را ریز نشان دهد. به جای آن از مداد سفید برای پر کردن داخل چشمتان استفاده کنید. و وظیفه مداد چشم را همان کشیدن خط چشم قرار دهید.

آرایش گونه­ ها

اگر میخواهید آموزش آرایش صورت  کشیده را یاد بگیرید بدانید که برای آرایش گونه هایتان لازم است بخندید و همان نقطه ای را که برجسته شده است رژگونه بزنید. صورت شما کشیده است؛ پس نیاز نیست از رژگونه های رنگ تیره یا برنز استفاده کنید. یک رژ گونه گلبهی یا صورتی کمرنگ میتواند شما را به اندازه کافی زیبا کند. لازم نیست بخش پایین بالا و پایین صورتتان را با رژ گونه برنز از هم جدا کنید.

آرایش لب‌ ها

رنگهای جیغ و روشن برای آرایش یک صورت کشیده بسیار مناسب است. اینکه ز رنگ های جیغ استفاده کنید هیچ ایرادی ندارد. اما ترجیحا از رنگ های تیره استفاه نکنید. این یک قانون است:

رنگ های تیره برای صورت‌های کشیده ممنوع

آرایش طبیعی و کم به خصوص در آرایش صورت کشیده میتواند به شما اعتماد بنفس بیشتری بدهد. پس بهتر است هرطور که زیباتر میشوید آرایش کنید. فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی سارا فقط برای زیباتر شدن شدما پیشنهاداتی را ارائه داد. امیدواریم مطالب مفیدی را درباره آموزش آرایش صورت  در اختیار شما قرارداده باشیم.

آرایش صورت کشیده آموزش آرایش صورت فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی سارا لوازم آرایش در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code