آرایش چشم با ریمل فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی سارا ریمل زدن لوازم آرایشی
داشتن مژه های زیبا میتواند آرایش شما را تکمیل کند. با یک ریمل خوب که از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی سارا خریداری کرده اید و دانستن تکنیک های صحیح ریمل زدن آرایش زیبایی چشم هایتان را تکمیل کنید. روش صحیح ریمل زدن را در ادامه با ما بیاموزید. آرایش چشم با ریمل میتواند همه چیز را در صورت شما زیباتر کند. لوازم آرایشی را با بهترین کیفیت بخرید.

ریمل زدن به روش حرفه ای ها

ریمل زدن به روش حرفه ای میتونه شما رو از یه خانم با آرایش معمولی به یک سوپر استار هالیوودی تبدیل کند. حتما تا بحال دیده اید که آرایشگران بر داشتن مژه های مصنوعی یا کاشت مژه تاکید زیادی دارند. این به خاطر تاثیر بی نظیر ریمل زدن بر صورت است. خب حالا اگر میخواهید حرفه ای ریمل بزنید و چشمانتان را زیباتر از قبل کنید با ما همراه باشید. ریمل زدن حرفه ای ۵ مرحله دارد. آرایش چشم با ریمل را در ادامه یاد بگیرید.

 چشمانتان را بشویید

هرگز روی باقی مانده های ریمل دیروزتون ریمل نزنید. از پاک شدن کامل خط چشم باقی مانده از آرایش قبلی مطمئن شوید و بعد اقدام به آرایش چشم دوباره کنید. اول صورتتان را کامل بشویید.سپس با دستمال مرطوب چشمهایتان را از هرگونه آلودگی و اثر آرایش قبلیتان پاک کنید. حالا نوبت به داشتن یک آرایش چشم جدید، زیبا و اصولی میرسد.

فرمژه در آرایش چشم با ریمل فراموش نشه

خیلی از ما به استفاده از فر مژه اهمیت نمیدهیم. اما باور کنید این مرحله میتواند برای آرایش چشمان شما معجزه کند! استفاده از فر مژه دو مرحله دارد. در مرحله اول فر مژه را دقیقا روی بن مژه قارر دهید. و آن را به مدت ثانیه نگه دارید. تا آن ها را به مت با لا بکشد. و در مرحله دوم فر مژه را روی ساقه مژه قرار دهید و دوباره ۶ ثانیه نگه دارید. تا این بار به مژه ایتان حالت بدهد. اگر مژه های خیلی کوتاهی دارید استفاده از مژه های دانه ای میتواند گزینه مناسبی باشد. مراقب باشید که فر مژه باعث شکستن یا کنده شدن مژه هایتان نشود. مقدمه آرایش چشم با ریمل زدن یک فر مژه درست و حسابی است.

از ریمل خشک استفاده نکنید

هنگم ریمل زدن دهانه ریمل را نگه دارید تا خشک نشود. همیشه موقع ریمل زدن با شصت دستی که بیکار است دهانه ریمل را نگه دارید. تا ریملتان عمر بیشتری داشته باشند.

ریمل فقط ۸ تا ۱۰ ماه بعد از باز شدن قابل استفاده است. حتی اگر ریملتان را تازه خریده اید و زیاد از آن استفاده نکرده اید بازهم لازم است ریملتان را عوض کنید. این ریمل ممکن است به مژه های شما آسیب بزند یا زیبایی قبل را نداشته باشد. آرایش چشم با ریمل خشک شده میتواند تمام زحمات شما را برای داشتن یک میکاپ زیبا به هدر دهد.

در حالت درستی درست ریمل بزنید

برای قرار گرفتن درست دست در ریمل زدن، لازم است که دست را روی یک سطح صاف و محکم قرار دهید. و سپس نوک ریمل را به صورت عمودی روی مژه ها بزنید. تا مقداری مایع ریمل روی مژه هایتان قرار بگیرد. سپس با افقی گرفتن فرچه ریمل، این ماده را روی مژه ها پخش کنید. قبل از اینکه ریملتان خشک شود، یبار دیگر با فرچه ریملتان روی مژه ها بکشید. اگر میخواهید مژه هایتان پر پشت تر دیده شوند این کار را بیشتر تکرار کنید.

اگر یک برس مخصوص مژه داشته باشید میتوانید تکرار این کار را به فرچه مخصوص مژه ها بسپارید تا مواد ریمل مجدد روی مژه هایتان قرار نگیرد و گلوله نشود. اگر میخواهید مژه های گیرا تری داشته باشید، ریمل را به صورت زیگزاگی روی مژه هایتان بکشید. تا آرایش چشم بهتری با ریمل داشته باشید.

آرایش چشم با ریمل را تمام کنید

برای اینکه چشمانی زیباتر داشته باشید با استفاده از یک مداد مشکی یا سفید لبه داخلی پلک بالاییتان را خط نازکی بکشید تا چشمانی خاص و گیرا داشته باشید. اینکه سفید یا مشکی را برای این کار استفاده کنید، به حالت چشمانتان و البته سلیقه شخصی شما بستگی دارد. با مقالات آموزشی فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی سارا زیباتر دیده شوید. اگر میخواهید در زیبایی همه چیز تمام باشید آرایش چشم را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code